default logo

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi hassas bir iştir. Koltuk yıkama ‘da kullanılan kimyasallar ve kullanılan makina Koltuk yıkama için çok önemlidir. Koltuk yıkama yapan kişi koltuk kumaşını çok iyi tanıması ve yanlış kimyasal kullanmaması gerekmektedir.  Koltuk yıkama işlemi kullanılan mekana gelip yerinde Koltuk yıkama hizmeti verilir.

Oturma odanızda heyecanlı bir maç veya dizi film seyrederken, en sevdiğiniz yazarın kitabını okurken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken geçirdiğiniz keyifli vakitler düşünüldüğünde evdeki koltuk ve mobilyaların, yaşamaktan zevk alınan bir evin ne kadar önemli bir parçası olduğu ortaya çıkar.

Bununla birlikte bu kadar fazla vakit geçirilen koltuk, kanepe ve diğer döşemelik kumaşlı eşyalar, temiz ve sağlıklı bir ev oluşturulmasında da kritik öneme sahiptirler.

Koltuk, kanepe, sandalyelerde kullanılan döşemelik kumaşlar; ortalama bir evde fazlasıyla kirlenmek durumunda kalır, özellikle de geniş bir aileniz varsa. Bu nedenle, koltuk döşemenizin sağlıklı bir ortama katkı yapmasını, uzun süre dayanmasını ve iyi görünmesini sağlamak istiyorsanız, düzenli bakım yapmanın yanında gerekli temizleme, yıkama işlemlerini de aksatmamalısınız.

Bu sayfalardaki bakım, temizleme ve yıkama ipuçlarından faydalanarak pahalı ev eşyalarını yüzeysel olarak temizleyebilir, derinlemesine temizlik için Öztem ‘den  profesyonel koltuk yıkama hizmeti alarak sevdiğiniz eşyalarınızı daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz

Öncelikle müşteriden gelen talep doğrultusunda müşterinin ve Koltuk Yıkama ekibinin programına göre randevu verilir. Verilen randevu gününde ve saatinde müşterinin evinde Koltuk Yıkama  hizmeti vermek için ekip hazır olur.

Evinizde Yapılan İşlemler

Koltuk Yıkama ekipleri özel sanayi tipi endüstriyel yüksek güçte olan Koltuk Yıkama vakum makinasıyla özel Koltuk Yıkama şampuanları ile insan vücudundan yapışan yağ katman arındırıcılarla mikropları dezenfekte ve hijyen veren bitkisel ilaçlarla yıkama işlemine başlarlar. Ekipler 2 ila 5 saat arasında yaptıkları çalışma sonrasında koltuğunuzu kirlerden ve mikroplardan % 100 arındırarak sizin de memnuniyetiniz garantisinde Koltuk Yıkama işlemini tamamlayıp gönül rahatlığı ile teslim ederler.