Hakkımızda

2008 yılında kurulan ÖZTEM HALI KOLTUK YIKAMA FABRİKASI, siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve de kusursuz bir hizmet vermek amacıyla ,kurulduğu günden itibaren son teknoloji halı yıkama makinası ile başta halı yıkama olmak üzere, koltuk yıkama,koltuk temizleme, yerinde yıkama, gibi hizmetleri İstanbul ilinde Anadolu yakasında halı yıkama fabrikası olarak sürdürmekteyiz.

Hizmet politikamızı belirlerken siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularına, taleplerine azami ölçüde dikkat etmeye gayret göstermekteyiz.

Ücretsiz olarak evden aldığımız ürünlerinizi, ürün gamına göre sınıflandırarak gerekli yıkama aşamasından geçtikten sonra (sınıflandırma, dezenfekte, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kalite kontrol ve paketleme) siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir ortamda huzurlu bir şekilde kullanmanız dileğiyle sunuyoruz.

Çağımızda halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi ve halı yıkama talebinin yüksek olması nedeniyle halı yıkamanın artık makinalar ile yapılma zorunluluğu ortaya çıkmıştır.Bu sebeple yeni halı yıkama teknikleri geliştirilmiş ve teknolojiden azami ölçüde istifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır.2000 yılını müteakiben ülkemizde otomatik halı yıkama makinaları halı sıkma makineleri (santrfüj) toz alma makineleri sanayi haline gelmiştir.Firmamız müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından dolayı tüm bu teknolojik gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur . Fabrikalarımızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur .

ÖZTEM HALI KOLTUK YIKAMA FABRİKASI olarak sağlıklı günler dileriz.

ÜCRETSİZ SERVİS

ÖZTEM olarak her zaman yanınızdayız. Bir Telefon ile halılarınızı alır,son teknolojik makinalarda yıkar ve tertemiz olarak teslim ederiz.