Halı Koltuk Yıkama Sıkca Sorulan Sorular

Halı Koltuk Yıkama Sıkca Sorulan Sorular

Kartal halı yıkama  fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin sık sık sorduğu soruların tamamını cevaplamak amacı içindeyiz.   Konumuz içerisinde merak ettiğiniz tüm sorularının cevaplarını bula bileceğinizi umuyoruz.

Halı Yıkama Fiyatlarınız nedir?

Halı yıkama fiyatlarımız halı çeşitlerine göre farklılık göstermektedir.

 Halı Yıkama Servis Hizmetiniz Var mı ?

Halılarınız evinizden teslim alıp sonrasında tekrardan teslim ederken ücretsiz servisimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Halı Yıkamayı Makine ile mi yapıyoruz?

Halı yıkama sistemimiz tamamen makine ile yapılmaktadır. Öncelikle özel makinemiz ile halılarınızın toz alma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında 8 fırçalı makinemiz ile halılarınız yıkanıyor ve sıkılma işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak özel kurutma makinemiz ile halılarınız kurutulup özel alanımızda belirli bir süre bekletilip havalandırıldıktan sonra paketlenerek tarafınız aranarak istemiş olduğunuz saatler içerisinde sizlere ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.

Halı Yıkamada Garanti Veriyor musunuz?

Kartal halı yıkama fabrikası olarak vermiş olduğumuz hizmette garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ticari kardan çok daha önemli olduğunu kabul gören bir firma olarak sizlerin memnuniyeti konusunda hassasiyetimiz çok fazladır. Kartal Halı Yıkama Fabrikası Çalışma Saatleri Nedir? Cevap : Halı yıkama fabrikamız 7 gün pazar dahil açıktır. Servis saatlerimiz 08:00 ile 22:00 arasında devam etmektedir. Sizleri bilgi ve halı yıkama talebi için hangi saatlerde araya biliriz?  Müşteri destek hattımız 7/24 aktiftir.Bir Cevap Yazın