Hint Halısı Yıkama

Hint halısı yıkama

Firmamız deneyimli , eğitimli ve uzman personelden oluşmaktadır.Adres alımına müteakip, halılarınız dürüst ve güleryüzlü servis elemanlarımızca ev veya işyerlerinizden iş takip fişi karşılığında teslim alınarak, takip fişi numaranıza göre halılarınız numaralandırılır.Halı Yıkama fabrikamıza gelen Hint halısı ve diğer halılarınız, önce numaralandırılır. Bu işleme müteakip toz alma makinesi ile, toz, kum ve benzeri yabancı maddelerden arındırılır. Daha sonra halınızı şampuanlı ve kimyasal karışımlı suda lekelerin yumuşatılması amacıyla takriben 2 saat havuzda bekletilir.Akabinde halılar ayrı ayrı yıkamaya alınır. Havuzlardan alınan halılar otomatik halı yıkama makinesinde tek tek, ön ve arkaları dönüşümlü olarak tam olarak yıkanır. Yıkama sonrasında durulama makinesine alınan halı bol su ile durulanır. Durulanan halıların kalite kontrolü yapılır. Kontrolde problem görülen halılar iadeli olarak tekrar yıkamaya alınır. Tekrar kontrolden geçen halılar hemen sıcak ve soğuk hava pompalayan, brulörlü sisteme sahip kurutma odalarına alınır. Tam olarak kuruyan halıları paketleme makinesinde tüyleri hav yönüne göre taranarak, parfümlenip paketlenir. Son olarak siz müşterilerimizden randevu alınarak ücretsiz servis araçlarımızla sahiplerine teslim edilir.

1- Toz alma aşaması;

Hint halısı ve diğer halılarınız ilk aşamada toz alma makinesi ile içinde bulunan Toz, kum ve yabancı maddelerden temizlenir.

2- Dinlenme havuzu;

Tozu alınan halılar, içinde bulunan bakterilerin yok edilmesi ve lekelerin yumuşatılması maksadıyla şampuan ve kimyasal karışımlı havuzumuzda bekletilir.

3- Yıkama aşaması;

Hint halısı ve diğer halılarınız bu aşamada tamamen doğal halı şampuanı ile tam temizlik sağlanana kadar ön ve arkası tam otomatik makinalarda yıkanır.

4- Sıkma ve santifruj

Sıkma aşamasında halılarınız 7 dakika gibi kısa bir sürede, dakikada 1150 devirle sıkılarak %90 kuru, %10 nemli hale gelir..

5- Halı Kurutma;

Hint halısı ve diğer halılarınız % 90 kapalı alanımızda tam kuruyana kadar bekletilir. Kuruyan halılar paketleme öncesi havalandırılır.

6- Paketleme

Tamamen kuruyan halılarınız fiş numarasına takip edilerek paketlenir.

7- Teslimat;

Halılarınız tek tek paketlenmiş olarak hiç biri diğerine temas etmeden siz değerli müşterilerimize teslim edilir.Artık siz ve aileniz halılarınızı sağlıklı ve güvenli olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz

Hint halısı yıkama ve diğer halı yıkama işlemlerimiz buna benzerdir.Öztem Kartal’da sizlere en iyi şekilde hizmet vermekte.Kartal halı yıkama olarak siz müşterilerimize minnettarız.

ÜCRETSİZ SERVİS

ÖZTEM olarak her zaman yanınızdayız. Bir Telefon ile halılarınızı alır,son teknolojik makinalarda yıkar ve tertemiz olarak teslim ederiz.