Kartalda Hijyenik Halı yıkama

Kartal Hijyenik halı yıkama hizmeti almak için en doğru adrestesiniz.

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Öztem halı temizleme sürekli iyileştirme modeli ile her geçen gün artırmaya devam ediyor.
Halı Yıkamanın Dünya`daki En İyi Yöntemi Halının su ile Yıkanmasıdır.

Hijyenik-hali-yikamaHalılar dezenfekte edici deterjanlarla gözle görülmeyen canlılardan arındırılır.
Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan
ancak profesyonel bir halı yıkama firmasının vereceği bilgi doğrultusunda müdahaleediniz.
Halı yıkama işlemi, halıların üretiliş özelikleri ve dokunduğu ipliklere bağlı olarak farklı yıkama işlemlerinden geçirilmesini ve farklı ve özel hijyen malzemeleri kullanılarak yıkanmasını gerektirir. Örneğin; bir yün halı yıkama işlemi ile makine halısı yıkama işlemiz aynı şekilde yapılırsa, yün halı yıkama işleminin yeterli hijyeni sağlamadığı ve aynı zamanda yün halıda çeşitli yan etkiler oluşturduğu rahatlıkla gözlemlenebilir.

Dahası yün halı yıkama işleminin kendi özelliklerine uygun olarak yapılmaması, maddi ve manevi değerler taşıyan bu halıların kullanım ömürlerinin azalmasına da sebep olabilir. Bu sebeple halı yıkama işleminden de önce,halıların hangi dokuma özelliklerine sahip olduğunun ekspertizinin yapılması en önemli ayrıntıdır.

Bunu takip eden süreçte, halının hangi yöntemle yıkanacağına ve hangi hijyen malzemelerinin kullanılması gerektiğine dair doğru karar verilebilir.Üretilişleri uzun yıllar öncesine dayanan ve maddi değerlerinden çok manevi değerler yüklü paha biçilemez halıların yıkanması ve daha uzun yıllar kullanılabilmesi için gerekli profesyonel bakış açısına ve mesleki birikime sahip olan kuruluşumuz, yün halı yıkama işlemleri için  çok özel bir hizmet süreci yürütür.Halıların türlerinin titiz bir çalışmayla belirlenmesinin ardından, halılar türlerine göre tasnif edilerek öncelikle farklı özelliklere sahip toz alma ve çırpma makineleri kullanılarak, üzerlerinde birikmiş fazla toz ve çeşitli dış etkenlerden arındırılır.Bu işlemin ardından yine türlerine göre farklı yıkama makineleri ve farlı hijyen malzemeleri kullanılarak halılar üstün nitelikli bir arınmaya tabii tutulur.Üzerinde birikmiş fazla suyun sıkılması işlemiz yine halıların türlerine göre farklı ve hassas makineler aracılığıyla yapılır.
Tüm bu işlemlerin ardından yine halıların türlerine göre kurutma makinesi veya kurutma odası kullanılarak,halıların doğal yollarla ve sağlanmış olan hijyen koşullarını kaybetmeden kurutulması aşamasına geçilir.

kartal-hijyen-hali-yikamaGerekli kuruma oranı sağlandığında, kalite kontrol ve bakteri testi aşamalarından geçirilen halılar,paketlenerek tüketicimizin adresine teslim edilmek üzere gezici ünitelerimize aktarılırlar.
Tüm aşamalarında halılarınızın değerinin ve yaptığı işin yüklediği üst düzey sorumluluğun bilincinde bir hizmet sunan firmamız,yaşam alanlarınızın sağlık standartlarını ve paralel olarak yaşam kalitenizi yükseltmek için özel çözümler üretmeye devam ediyor.

Kartal Halı yıkama Hijyen ve sağlığınızı düşünüp Hijyenik Halı Yıkama hizmetlerinizde.

ÜCRETSİZ SERVİS

ÖZTEM olarak her zaman yanınızdayız. Bir Telefon ile halılarınızı alır,son teknolojik makinalarda yıkar ve tertemiz olarak teslim ederiz.