Koltuk Yıkama

Bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir. Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey ‘Extraction‘ yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Koltuk Yıkama ekibimiz görevini başarmıştır. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz…

Koltuk Nasıl Yıkanır? 

Koltuk Yıkama işlemi hassas bir iştir. Koltuk Yıkama ‘da kullanılan Kimyasallar ve kullanılan makina Koltuk Yıkama için çok önemlidir. Koltuk Yıkama yapan kişi koltuk kumaşını çok iyi tanıması ve yanlış kimyasal kullanmaması gerekmektedir. Koltuk Yıkama işlemi kullanılan mekana gelip yerinde Koltuk Yıkama hizmeti verilir.

Çalışma Sistemimiz

Öncelikle müşteriden gelen talep doğrultusunda müşterinin ve Koltuk Yıkama ekibinin programına göre randevu verilir. Verilen randevu gününde ve saatinde müşterinin evinde Koltuk Yıkama  hizmeti vermek için ekip hazır olur.

Evinizde Yapılan İşlemler

Koltuk Yıkama ekipleri özel sanayi tipi endüstriyel yüksek güçte olan Koltuk Yıkama vakum makinasıyla özel Koltuk Yıkama şampuanları ile insan vücudundan yapışan yağ katman arındırıcılarla mikropları dezenfekte ve hijyen veren bitkisel ilaçlarla yıkama işlemine başlarlar. Ekipler 2 ila 5 saat arasında yaptıkları çalışma sonrasında koltuğunuzu kirlerden ve mikroplardan % 100 arındırarak sizin de memnuniyetiniz garantisinde Koltuk Yıkama işlemini tamamlayıp gönül rahatlığı ile teslim ederler.

ÜCRETSİZ SERVİS

ÖZTEM olarak her zaman yanınızdayız. Bir Telefon ile halılarınızı alır,son teknolojik makinalarda yıkar ve tertemiz olarak teslim ederiz.