Neden mi Era 111

Neden mi Era 111

Era 111 moleküllerinin kiri yapıştığı yüzeyden koparıp su ortamına taşıması :
Kirli bir halı Era 111 ile fırçalandığında Era 111’in hidrofobik kısmı (uç kısmı ) kir ile etkileşir, onları sarar ve kire tutunur.Diğer taraftan Era 111 moleküllerin hidrofilik kısımları (baş kısmı ) su molekülleri ile kuvvetli şekilde etkileşip kirlerle etkileşmez.Eksi olan baş kısımların, su molekülünün kısmi olarak artı yüklü olan hidrojenleri tarafından çekilmesi sureti ile Era 111 kiri bulunduğu ortamdan çekmiş ve suya geçmesini, çözünmesini sağlamış olur. Böylece kir hav arasından (yapıştığı dip ve yüzeyden) ayrılmıştır. Yapıştığı dipten ayrılan kir ve yağlar gelberi yapmak sureti ile uzaklaştırılarak tam bir temizlik sağlanır.

Onu mükemmel klan 10 özellik

1-Ultra Parlaklık

Parlak-halıEra 111 halı şampuanının en büyük özelliklerinden bir tanesi halılara parlaklık veren bir formüle sahip olmasıdır.

 

 

 

2-Ağır Görev Konsantre

konsantreEn zorlu görevler için hazırlanmış ultra konsantre bir üründür.

 

 

 

3-Kirlerin Dipten Yüzeye Çıkarma

ERA HUCRELER 0183Moleküller çalışma sistemi sayesinde Era 111 molekülleri halının arasına girerek kirleri dipten yüzeye taşır.

 

 

4-Kolay Durulama

halıdurulamaİşlevsel bol ve zengin köpüğe rağmen kolay durulama özelliği.

 

 

 

 

5-Yapışkan Kalıntı Bırakmaz

Uzay Leke ÇıkarıcıYıkama sonrası yapış yapış olmayan deterjan kalıntısız halılar.

 

 

 

 

6-Düşük Kullanım Maliyeti

hali-yikama-sampuanUltra Konsantre oluşu nedeni ile Era 111 Halı Şampuanı 60 kg. ile 3.000-5.000 metrekare arası halı yıkama kapasitesine sahip Türkiye ve Avrupa’daki tek üründür.

 

 

7-Yüksek Performans

duvardan-duvara-hali-camlica-5Ağır kir ve maksimum etki.

 

 

 

 

 

8-Antistatik Antiallerjik

antiallerjikKolay durulanabilen hammaddeler halıdan tamamı ile uzaklaşabildiği için ortamdaki toz ve kirleri üzerine çekmez.

 

 

 

9-Canlı Renkler

Erasonya-ilginc-renkli-hali 111 Halı Şampuanı parlaklık veren formülü nedeni ile renklerin canlı görünmesini saglar.

 

 

 

 

 

10-Yumuşatıcılı Boraks Katkılı

yumusak-haliKesinlikle ilave yumuşatıcı kullanımına gerek yoktur.Boraks katkısı sert sularda bile ürünün yüksek performans ile çalışmasına yardımcı olup hijyen sağlar.

 

 

 

İşte bu yüzden Era 111 Halı Şampuanını kullanıyoruz.Öztem Halı Koltuk Yıkama  siz degerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmakta.Bir Cevap Yazın