Uğurmumcu Halı Yıkama

Uğurmumcu Halı Yıkama firması olarak hizmetlerimizi sizlere en uygun fiyat üzerinden sunuyor ve sektörde uzun yıllardan bu yana süregelen tecrübemizle hizmetlerimizi hızlıca sizlere ulaştırıyoruz!

Bir tık kadar uzağınızda olan web sitemiz üzerinden halı yıkamanın yanı sıra, koltuk yıkama ve diğer tüm halı çeşitlerinin tamamıyla alakalı da yıkama hizmetlerinden faydalanma şansına sahipsiniz!

Özellikle Nisan, Mayıs aylarında halı yıkama sezonu açılır ve yaz boyunca artarak devam eder. Çalışan kadınlar, halılarını yıkayacak ortamı olmayanlar veya halı yıkamanın zahmetli olduğunu düşünüp işi uzmanlarına bırakanlar Öztem firmamızı dün olduğu gibi bugün de tercih etmektedirler. Kartal’ın tüm semtlerine hizmet eden firmamız işini özen gösteren, müşteri memnuniyetini gözeten kurumsal bir şirkettir.

ÖZTEM  dürüst hizmet anlayışı, kaliteli ve sistemli çalışmaları ile halı yıkama sektöründe en iyi firmalardan biridir. Halı yıkama bizim işimiz ve biz işimizi en iyi koşullarda ve en iyi sistemlerle yapmaktayız. Eğer sizler de Kartal Uğurmumcu mahallesinde ikamet ediyorsanız iletişim kanallarımızı kullanarak ya da 0216 377 51 77 nolu telefon numaramızı direk arayarak hemen bize ulaşıp bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.

Uğur Mumcu Mahallesi Halı Yıkama

Uğurmumcu halı yıkama

Halı yıkama işlemi gerçekten insanı yoran bir çalışma. Bunun yanı sıra akıttığınız suyun da haddi hesabı yok diyebilirim. Hiç bu zahmetleri çekmeden işi sadece halı yıkama olan profesyonel şirketimizden destek almanızı öneriyoruz. Çünkü değerli müşterilerimizi ailemiz olarak görüyoruz. Yıkama işlerinizi genelde siz evinizde kendiniz halletmeye çalışıyor olabilirsiniz. Halılarınızı saatler süren uygulamalar ile eğilerek belinizi doğrultamayacak hale gelene kadar halılarınızı fırçalıyorsunuz belki de. Ama sonucunda aslında halılarınız makinede yıkanmış kadar temiz olmuyor ne yazık ki !

Ayrıca işini siz kendiniz yapmaya çalışarak, halılarınızı farklı deterjanlarla ve bezlerle yapmaya çalışıyor olabilirsiniz. Hem koltuklarınızın hassas kumaşlarına zarar veriyorsunuz hem de kumaş altındaki sünger ve ahşap yapıya da zarar verdiğinizin farkına varamıyorsunuz. Halı ve koltuk yıkama aslında basit gibi görünse de üzerinde iki kez düşünmeniz gereken önemde bir husus.

Modern teknoloji ile artık yüzlerce farklı modelde halı üretilmektedir. Mağazadan her aldığınız halının nasıl yıkanacağını bilmeyebilirsiniz. Bu gayet doğal bir durum. Yapısını ve yıkanma biçimini bilmediğiniz ve büyük meblalar ile aldığınız kıymetli ve markalı halılarınızı bize yıkatabilirsiniz. Hereke halısından tutun da tarihi ve Hint halılarına kadar paha biçilmez halılarınız da buna dahildir. 

ÖZTEM firması olarak değerli müşterilerimize ücretsiz servis imkânı sunuyoruz. Şirketimizi arayıp adresinizi bırakmanız yeterli. 2017 Mayıs ayı itibariyle şirketimizin halı yıkama ve kurutma sahasını %200 oranında artırmış bulunuyoruz. Kara kış olması, havanın yağmurlu olması gibi müdahale edemeyeceğimiz durumlar da dahi halılarınızı çabucak kurutacak imkanlara sahibiz. 

Uğurmumcu Halı Yıkama 7/24 Hizmetinizde

Sizler de Kartal Uğurmumcu halı yıkama şirketinin hizmetlerine sahip olmak istiyorsanız hemen bizlerle ulaşıma geçin ve çevre bölgelerin tamamına sunduğumuz bu hizmetlere erişebilmenin keyfini sürün! Bu sebepten halı yıkama işlerini profesyonellere bırakın ve onların bu işi yapmalarına izin verin. İnanın memnun kalacaksınız. Az para, çok konfor ve bol temizlik!

ÜCRETSİZ SERVİS

ÖZTEM olarak her zaman yanınızdayız. Bir Telefon ile halılarınızı alır,son teknolojik makinalarda yıkar ve tertemiz olarak teslim ederiz.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın